Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że zgodnie z treścią komunikatu nr 10/2023 z dnia 17 sierpnia br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Braniewie wydał decyzję o PRZYWRÓCENIU PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA z wodociągu publicznego w Krzyżewie, gm. Frombork.
Zastosowane metody przeprowadzenia w sposób ewolucyjny procesów dezynfekcji pozwoliły nam na osiągnięcie ponownie PEŁNEJ PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA, pomijając etap jej WARUNKOWOŚCI, co często występuję w przypadku zbyt gwałtownych działań związanych z zastosowaniem silnie oddziałujących preparatów chemicznych. Mówiąc wprost w przypadku zbyt silnej dezynfekcji, może wzrosnąć ogólna ilość mikroogranizmów, a co za tym idzie woda podawana do sieci otrzymuje status WARUNKOWEJ PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA. Niestety tutaj przepisy wydane przez Ministra Zdrowia są bardzo restrykcyjne.
Wszystkie aktualne wyniki badań dostępne są dla Państwa na naszej stronie internetowej: https://frombork.pl/wik/pl/artykul/wyniki-badan 
Wychodząc naprzeciw Państwa pytaniom i oczekiwaniom, profilaktycznie przeprowadziliśmy także kontrolę mikrobiologiczną wody na Stacji Uzdatniania Wody we Fromborku - wynik NEGATYWNY - 0 bakterii.
Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie Państwu podziękować za zaangażowanie, determinację i odpowiedzialność. Dla wszystkich Państwa i każdemu z osobna. Dla każdej osoby, która choć w najmniejszym stopniu przyczyniła się do pomocy w pracach logistycznych i dystrybucyjnych wody.
Nasza Spółka liczy zaledwie 10 Pracowników, a w tym trudnym okresie, dzięki Waszej obecności, przekształciliśmy się w przedsiębiorsto o poważnym rozmiarze, ze świetnie skoordynowanym organizmem.
Dziękujemy.
Z wyrazami szacunku.
Pracownicy oraz Zarząd Spółki.