Zapraszamy dzieci i młodzież do aktywnego spędzania ferii zimowych na boisku Orlik.

Od 21 stycznia boisko piłkarskie będzie czynne codziennie w godzinach 10:00 -19:30.

Animator będzie obecny od wtorku do soboty w godzinach 10:00 - 13:00 oraz 16:30 - 19:30

W pozostałych godzinach z boiska można korzystać przynosząc własny sprzęt.

Informujemy, że obiekt jest monitorowany całodobowo oraz obowiązują na nim wszystkie dotychczasowe zasady korzystania z boiska.

Uwaga dla rodziców i opiekunów:
W godzinach funkcjonowania obiektu bez nadzoru animatora odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i młodzieży spoczywa na rodzicach lub opiekunach.

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.