Frombork

opcje zaawansowane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
grafika195
10-08-2017 | Jolanta Bieńkowska
Ilość zdjęć: 177
grafika
Galerie:
grafika
Ilość zdjęć: 21
Autor: Administrator
SPORTOWA INAUGURACJA NA FROMBORSKIM ORLIKU
Wprowadzono: 17-05-2016 | Administrator

W dniach 30 kwietnia - 3 maja 2016 roku nowi Animatorzy Sportu na fromborskim Orliku - Paweł Osmański i Marek Szpakowski- zainaugurowali sportowy sezon. Przez trzy dni, w przeprowadzonych zawodach sportowych w grach zespołowych, uczestniczyło blisko 150 zawodników.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIKÓW i JUNIORÓW MŁODSZYCH
Jako pierwsi, w dniu 30 kwietnia, do rywalizacji przystąpili piłkarze z klas IV-VI szkół podstawowych i I-III szkół gimnazjalnych, a do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów. Po rozegraniu spotkań grupowych w meczu o I miejsce w klasach IV-VI drużyna Niepokonane Lwy wygrała 2:1 z FC Frombork. Zwycięska drużyna grała w składzie: Jakub Szpakowski, Max Sienkiewicz, Krystian Chłapowski, Krzysztof Graj, Michał Wencki, Konrad Łabecki, Igor Tulisow, Mariusz Kaszlej. W meczu finałowym w starszej kategorii spotkały się 2 zespoły z Braniewa i Gaming Braniewo pokonał 1:0 FC Braniewo. Skład zwycięzców: Przemysław Tatar, Krzysztof Statkiewicz, Kacper Jagielski, Szymon Sobieski, Michał Sagan, Wiktor Łasiński. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

TURNIEJ MINI - SIATKÓWKI SIATKARSKICH DWÓJEK
2 maja rywalizowano w mini-siatkówce w siatkarskich dwójkach w przedziale klas IV SP - III Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów. Niespodziewanie, ale całkowicie zasłużenie, zwyciężyła jedyna żeńska para Dziewczyny z Drużyny w składzie Zuzia Gdowik/Alicja Olkowska, która, po zaciętej grze, wygrała wszystkie mecze po 2:0. Drugie miejsce zajęła para Coco Dżambo w składzie Damian i Sebastian Balicki, a trzecie NastiGamnig w składzie Jakub Szpakowski/Max Sienkiewicz. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "ZALEW I PRZYJACIELE"
3 maja w Turnieju Zalew i Przyjaciele rywalizowali piłkarze w kategorii 18 plus. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów. Zawody sędziował Piotr Szałkowski WM OKS Olsztyn. Po rozegraniu meczy grupowych w wielkim finale spotkały się ekipy Zatoki Braniewo I i Zalewu Frombork I. Podobnie jak w eliminacjach braniewska ekipa odniosła pewne zwycięstwo 3:1 i została zwycięzcą turnieju. Zatoka I grała w składzie: Dawid Sadowski, Łukasz Wolak, Piotr Lewandowski, Michał Blumerski, Jonatan Łacman, Piotr Rutkowski, Nikodem Szalkowski. Drugie miejsce przypadło dla Zalewu Frombork I w składzie: Mariusz Szpakowski, Tomasz Szpakowski, Marcin Boniecki, Damian Hołodiuk, Rafał Saciłowski, Szymon Biryło, Rafał Kotowski, Sebastian Faliński, a trzecie zajęła ekipa z Kurowa Braniewskiego, która w meczu o III miejsce pokonała Zatokę Braniewo II 5:1. W meczu o V miejsce po dramatycznej serii rzutów karnych Żelazna Góra 8: 7 pokonała Oldboys Braniewo, a Zalew Frombork II zajął VIII miejsce. Tytuł najlepszego zawodnika i pamiątkowa statuetka powędrowała do Łukasza Wolaka z Zatoki I. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

Animatorzy Sportu pragną serdecznie podziękować Pani Burmistrz Fromborka Małgorzacie Wrońskiej za ufundowanie pucharów i dyplomów, Pani Jolancie Kosickiej za wykonanie pamiątkowych dyplomów i Panu Pawłowi Karpowiczowi, trenerowi Zatoki Braniewo, za pomoc w przeprowadzeniu turnieju piłki nożnej.

Paweł Osmański
Marek Szpakowski

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
baner_ 9
baner_ 19
baner_ 35
baner_ 39
baner_ 41
baner_ 46
baner_ 53
baner_ 58
baner_ 3
Adres:
Młynarska 5a
14-530 Frombork
Tel:
(+48 55) 244 06 60
Fax:
(+48 55) 244 06 61