Frombork

opcje zaawansowane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
grafika
INFORMACJA TURYSTYCZNA
Wprowadzono: 15-10-2018 | Concept INTERMEDIA

 

Centrum Informacji Turystycznej
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy
ul. Młynarska 5A
14 - 530 Frombork
tel./fax +48 55 244 06 77 wew. 677
e-mail: informacja.turystyczna@frombork.pl

Godziny otwarcia:

WRZESIEŃ - MAJ

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

CZERWIEC - SIERPIEŃ

Poniedziałek - Sobota
8.00 - 16.00

Centrum Informacji Turystycznej we Fromborku mieści się w budynku przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy. Znajduje się w bliskiej odległości od zabytków i atrakcji do zwiedzania (400 m), w niedalekiej odległości (500 m) od centrum miasta i 400 m od Szlaku Rowerowego Green Velo. CIT zapewnia całoroczną obsługę turystów w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Turystom udostępnia się bezpłatne stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, dostosowane dla osób niewidomych i niedowidzących, darmowy dostęp do Wi-Fi oraz toaletę. Informacja dysponuje szeroką gamą bezpłatnych materiałów informacyjnych (mapy, foldery, przewodniki, ulotki) w różnych wersjach językowych o Fromborku, najbliższej okolicy, ponadlokalnych, regionalnych z województwa i ponadregionalnych. Najważniejsze informacje umieszczone są w gablocie podświetlanej na zewnątrz. W CIT można uzyskać informacje na temat atrakcji turystycznych, noclegów, gastronomii, przewodników turystycznych, rejsów statków oraz aktualnych imprez kulturalnych.

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Informacji Turystycznej we Fromborku posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ