Frombork

opcje zaawansowane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
ekartki baner
baner_ 38
baner_ 52
baner_ 55
baner_ 56
baner_ 57
Aktualności - Sport
ZAWODY JEŹDZIECKIE DLA DZIECI PONY CUP 2018 W NARUSIE
Wprowadzono: 17-07-2018|Administrator| wyświetleń: 3984
grafika
Galerie:
grafika
Ilość fotografii: 12
Autor: Administrator

Drugie zawody jeździeckie z cyklu PONY CUP za nami. W niedzielę 15 lipca w Majątku Tulisówka w Narusie k. Fromborka odbyły się drugie z kolei Zawody Jeździeckie dla Dzieci PONY CUP 2018 NARUSA.

Kolorem zawodów, których gospodarzem była Jolanta Tulisow, był kolor czerwony, który dominował zarówno na parkurze, zawodnikach oraz konikach. Kotyliony dla wszystkich zawodników zostały ufundowane przez Burmistrz Miasta i Gminy Frombork Małgorzatę Wrońską. Zgodnie z przyjętą formułą zawodów rozegrano 3 konkursy, w których wzięło udział 70 dzieci, zobaczyliśmy ponad 140 przejazdów, reprezentowano ponad 10 różnych stajni.

Najwięcej emocji tym razem wzbudził Konkurs nr 3 PRĘDKOŚĆ I ZABAWA, który polegał na wyścigu parami dzieci na konikach na dwóch równoległych torach przeszkód. Kibice, rodzice, obozy jeździeckie skupiły uwagę na reprezentantach swoich stajni i pomagały jak mogły w zaciętej rywalizacji sportowej na parkurze. Ostatecznie wygrał Julian Chrzanowski na koniu Adonis, którego doświadczenie w wyścigach dało upragnione pierwsze miejsce.

Popularność projektu PONY CUP zaczyna wychodzić poza obszar Wysoczyzny Elbląskiej, co nas niezmiernie cieszy i motywuje do dalszego udoskonalania formuły zawodów i organizacji. Już za 3 tygodnie kolejne zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO, podczas których Konkurs nr 3 będzie rozegrany zostanie w konkurencji ujeżdżenia. Program przejazdów dostępny będzie już wkrótce na funpage PONY CUP, a teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z czerwonych zawodów PONY CUP 2018 NARUSA.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

Ewa Obrycka-Błaut
BIURO PONY CUP

Autor zdjęć: Natalia Romanowicz

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ