Frombork

opcje zaawansowane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
grafika270
30-06-2020 | Jolanta Bieńkowska
Ilość zdjęć: 22
ekartki baner
baner_ 75
baner_ 38
baner_ 55
baner_ 57
Aktualności - Informacje
Kupuj świadomie - wybierz PRODUKT POLSKI
Wprowadzono: 28-05-2020|Administrator| wyświetleń: 376
grafika

"Kupuj świadomie - PRODUKT POLSKI", to ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, realizowana wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy Polaków na temat świadomych decyzji zakupowych i wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców.

Wybierając produkt krajowego pochodzenia wspierasz rolników, przedsiębiorców i firmy działające na terenie Polski, a także budżety samorządów i dajesz wyraz nowoczesnego patriotyzmu.

Wybierając żywność z oznaczeniem „PRODUKT POLSKI", konsument ma pewność, że została ona wytworzona w kraju i z rodzimych surowców. Przy bogatej ofercie na sklepowych półkach ma to ogromne znaczenie. Mamy pewność, że taki produkt nie podróżował tysięcy kilometrów, zanim trafił na nasz stół. Jeżeli zwracamy uwagę na transport i związaną z nim emisję gazów - wybieramy PRODUKT POLSKI, pamiętając jednocześnie, że produkty, które nie muszą przebyć tysięcy kilometrów, nie potrzebują również wielu środków konserwujących, koniecznych w przypadku dalekiego transportu. Przyczynia się także do budowania patriotyzmu konsumenckiego i wspierania sprzedaży polskiej żywności.

Kupowanie takich produktów oznacza podatki płacone w naszych gminach i miastach. Kupując produkty ze znakiem PRODUKT POLSKI wspieramy budżety lokalnych samorządów, a tym samym budowę dróg, szkół, przedszkoli. Korzyści związane z kupowaniem produktów PRODUKT POLSKI wracają do nas pod postacią widocznych efektów naszych decyzji.

To niezwykle istotne, aby w tak trudnym czasie epidemii, która już teraz wiadomo odciśnie ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju - polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie własnych, podejmowanych codziennie decyzji zakupowych dla funkcjonowania i wspierania krajowego rolnictwa.

Komunikujmy wspólnie i jednym głosem, że „Twój wybór ma znaczenie!" Z punktu widzenia przyszłości polskiego rolnictwa oraz gospodarki to priorytet, nasz wspólny cel oraz społeczny obowiązek.

Łatwiejsze wyszukiwanie produktów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców umożliwia konsumentom znak „PRODUKT POLSKI".

Produkt Polski - marka sama w sobie!

ULOTKA INFORMACYJNA


Szczegóły kampanii, jak również informacje o polskich producentach stosujących znak "Produkt Polski", na portalu ► www.polskasmakuje.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
baner_ 9
baner_ 76
baner_ 72
baner_ 73
baner_ 64
baner_ 46
baner_ 19
baner_ 62
baner_ 41
baner_ 39
baner_ 59
baner_ 53
baner_ 58
baner_ 63
baner_ 60
baner_ 61
baner_ 66
baner_ 67
baner_ 68
baner_ 69
baner_ 70
baner_ 71
baner_ 3
Adres:
Młynarska 5a
14-530 Frombork
Tel:
(+48 55) 244 06 60
Fax:
(+48 55) 244 06 61